KWS10A-24
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
KWS10A-24
JLCPCB Part #
C5745281
Package
DIP,38.1x25.4mm
Description
1 10W 24V 500mA 84% 85VAC~265VAC DIP,38.1x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS