HF70BB4.5X5X1.6A
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
HF70BB4.5X5X1.6A
Description
1.6mm@φ 4.5mm 53Ω@100MHz 5mm Integrated Round cable - Clamp Filters (Ferrite Core with Case) ROHS