HF2022R-253Y0R4-01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
HF2022R-253Y0R4-01
Description
-20℃~+120℃ 100MΩ 2.9Ω 25mH 280V 2kV 400mA - Common Mode Filters ROHS