FG28C0G1H101JNT06
MFR.Part #
FG28C0G1H101JNT06
JLCPCB Part #
C1621988
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 50V 5mm C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS