CS80-E2GA102MYGSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS80-E2GA102MYGSA
JLCPCB Part #
C342419
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 250V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS