CS70-B2GA101KYASA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS70-B2GA101KYASA
JLCPCB Part #
C342447
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100pF 300V、440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS