CS65-B2GA221KYHKA
MFR.Part #
CS65-B2GA221KYHKA
JLCPCB Part #
C340627
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
220pF 300V、440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS