CS45-E2GA472M-VKA
MFR.Part #
CS45-E2GA472M-VKA
JLCPCB Part #
C518898
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
300V、440V 4.7nF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS