CS45SL2GA150J-GKA
MFR.Part #
CS45SL2GA150J-GKA
JLCPCB Part #
C3285681
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 15pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS