CS17-F2GA103MYVSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS17-F2GA103MYVSA
JLCPCB Part #
C342584
Package
Plugin,P=10mm
Description
10nF 250V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS