CS14-F2GA103MYAKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS14-F2GA103MYAKA
JLCPCB Part #
C342778
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS