CS13-E2GA332MYNSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS13-E2GA332MYNSA
JLCPCB Part #
C342592
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.3nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS