CS12-F2GA472MYVSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS12-F2GA472MYVSA
JLCPCB Part #
C342590
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
300V、440V 4.7nF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS