CS11-E2GA222MYNSA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS11-E2GA222MYNSA
JLCPCB Part #
C340576
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 250V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS