CLF12577NIT-680M-D
MFR.Part #
CLF12577NIT-680M-D
JLCPCB Part #
C138322
Package
SMD,12.8x12.5mm
Description
108mΩ 2.65A 2.7A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,12.8x12.5mm Power Inductors ROHS