CLF12577NIT-4R7N-D
MFR.Part #
CLF12577NIT-4R7N-D
JLCPCB Part #
C138315
Package
SMD,12.8x12.5mm
Description
11.31mΩ 4.7uH 9.6A 9A AEC-Q200 ±30% SMD,12.8x12.5mm Power Inductors ROHS