CLF12577NIT-471M-D
MFR.Part #
CLF12577NIT-471M-D
JLCPCB Part #
C2047055
Package
SMD,12.8x12.5mm
Description
1A 1A 470uH 708mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.8x12.5mm Power Inductors ROHS