CK45-R3AD471K-NRY
MFR.Part #
CK45-R3AD471K-NRY
JLCPCB Part #
C342318
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 5mm 5mm 8.5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS