CK45-R3DD681KANRA
MFR.Part #
CK45-R3DD681KANRA
JLCPCB Part #
C7107559
Package
Plugin
Description
10.5mm 2kV 680pF 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS