CK45-R3AD151KAVRA
MFR.Part #
CK45-R3AD151KAVRA
JLCPCB Part #
C5596209
Package
Plugin
Description
150pF 1kV 5mm 6mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS