CK45-E3AD471ZYNNA
MFR.Part #
CK45-E3AD471ZYNNA
JLCPCB Part #
C1627306
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 1kV 470pF 5.5mm 5mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS