CK45-E3AD222ZYNNA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CK45-E3AD222ZYNNA
JLCPCB Part #
C1621732
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 1kV 2.2nF 5mm 6.5mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS