CDS3C15GTA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CDS3C15GTA
JLCPCB Part #
C3040664
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 15V 160pF 22V 2kW@8/20us 30A@8/20us 42V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS