CD85-E2GA102MYPSA
MFR.Part #
CD85-E2GA102MYPSA
JLCPCB Part #
C340581
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 250V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS