CD75-E2GA681MYASA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD75-E2GA681MYASA
JLCPCB Part #
C342434
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 250V 680pF X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS