CD45-E2GA332M-VKA
MFR.Part #
CD45-E2GA332M-VKA
JLCPCB Part #
C518899
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+105℃ 3.3nF 400V、440V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS