CD45-E2GA102M-GKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD45-E2GA102M-GKA
JLCPCB Part #
C531422
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 1nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS