CD45SL2GA330J-VKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD45SL2GA330J-VKA
JLCPCB Part #
C1631654
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 33pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS