CD12-E2GA222MYNSA(L=3.5)
MFR.Part #
CD12-E2GA222MYNSA(L=3.5)
JLCPCB Part #
C2835382
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 2.2nF 250V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS