CC45SL3JD270JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3JD270JYNNA
JLCPCB Part #
C6144465
Package
Plugin
Description
27pF 6kV 7.5mm 7.5mm SL ±5% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS