CC45SL3JD150JYGNA
MFR.Part #
CC45SL3JD150JYGNA
JLCPCB Part #
C1631466
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
15pF 6kV 7.5mm 7.5mm SL ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS