CC45SL3FD680JYGNA
MFR.Part #
CC45SL3FD680JYGNA
JLCPCB Part #
C1621470
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3kV 68pF 7.5mm 7.5mm SL ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS