CC45SL3DD220JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3DD220JYNNA
JLCPCB Part #
C342413
Package
Plugin,P=5mm
Description
22pF 2kV 5.5mm 5mm 5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS