CC45SL3DD220JYGNA
MFR.Part #
CC45SL3DD220JYGNA
JLCPCB Part #
C6138723
Package
Plugin
Description
22pF 2kV 5.5mm 5mm SL ±5% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS