CC45SL3AD680JYVNA
MFR.Part #
CC45SL3AD680JYVNA
JLCPCB Part #
C7227775
Package
Plugin
Description
1kV 5.5mm 5mm 68pF SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS