CC45SL3AD181JYVNA
MFR.Part #
CC45SL3AD181JYVNA
JLCPCB Part #
C1628012
Package
Plugin,P=5mm
Description
180pF 1kV 5mm 8mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS