CC10-0503SR-E
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CC10-0503SR-E
JLCPCB Part #
C5963470
Package
SMD-7P,35.6x22.6mm
Description
1 10W 2.5A 3.3V 4.5V~9V 500V SMD-7P,35.6x22.6mm Power Module/Power Supply ROHS