B72210S0141K101
MFR.Part #
B72210S0141K101
JLCPCB Part #
C210487
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
140V 180V 2.5kA 220V 22J 360V 400mW 470pF@1kHz Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS