B72207S0271K111
MFR.Part #
B72207S0271K111
JLCPCB Part #
C125494
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.2kA 110pF@1kHz 21J 275V 350V 430V 插件,P=5mm Varistors ROHS