B72205S0300K101
MFR.Part #
B72205S0300K101
JLCPCB Part #
C125482
Package
Plugin,P=5mm
Description
100A 10mW 30V 38V 47V 5mm 720pF@1kHz 900mJ 93V 插件,P=5mm Varistors ROHS