B43705A5278M000
MFR.Part #
B43705A5278M000
JLCPCB Part #
C3813468
Package
Bolt,D64.3xL106.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.7mm 12000hrs@85℃ 13.1A@100Hz 2700uF 28.5mm 40mΩ@100Hz 450V 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS