B43584B5228M000
MFR.Part #
B43584B5228M000
JLCPCB Part #
C1616580
Description
-25℃~+85℃ 105.7mm 15000hrs@85℃ 2200uF 28.5mm 43mΩ@100Hz 450V 9A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS