B43512B5128M000
MFR.Part #
B43512B5128M000
JLCPCB Part #
C5950198
Package
Plugin,D40xL77mm
Description
-40℃~+85℃、-40℃~+85℃ 1200uF 22.5mm 40mm 5.53A@100Hz 5000hrs@85℃ 50V、450V 77mm 95mΩ@100Hz ±20% 插件,D40xL77mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS