B43508A9397M80
MFR.Part #
B43508A9397M80
JLCPCB Part #
C1611762
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
25mm 390uF 400V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS