B43501C2477M67
MFR.Part #
B43501C2477M67
JLCPCB Part #
C1603891
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
250V 25mm 35mm 470uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS