B41693A0108Q001
MFR.Part #
B41693A0108Q001
JLCPCB Part #
C1610230
Package
Plugin,D21xL49mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 1000uF 5000hrs@125℃ 65mΩ@100Hz 75V 8A@10kHz 插件,D21xL49mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS