B41692A8228Q001
MFR.Part #
B41692A8228Q001
JLCPCB Part #
C1612540
Package
Plugin,D21xL49mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 2200uF 49mm 5000hrs@125℃ 63V 8.5A@10kHz 插件,D21xL49mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS