B41505A6688M007
MFR.Part #
B41505A6688M007
JLCPCB Part #
C3721191
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.9A@100Hz 30mm 35mΩ 5000hrs@105℃ 50V 52mm 6800uF ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS