B41231B7688M067
MFR.Part #
B41231B7688M067
JLCPCB Part #
C1599052
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3.67A@120Hz 35V 6800uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS