B32714H5106K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32714H5106K000
JLCPCB Part #
C6508998
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 500V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS